Mūsu labie darbi

Ir noslēgusies Labo darbu nedēļa. Liels prieks par bērniem, kuri labprāt piedalījās un ar lielu pienākuma apziņu veica savus labos darbiņus. Arī laika apstākļi mūs šogad lutināja, jo dienas bija siltas un saulainas.

Mūsu izvēlētie darbi šajā gadā bija dažādi. Klasītes pašas izlēma, kam un kādā veidā palīdzēt.

1.a klasīte grāba lapas skolas sporta laukumā. Visi esot tik cītīgi strādājuši, ka paspējuši nogrābt visu sporta laukumu un vēl salikt lielajā maisā promvešanai.

3.un 4. klases skolēni ar skolotājām devās uz Valmieras pilsētas kapiem, kur sakopa bijušā skolas vadītāja Vīlipa Švēdes, Jāņa Enkmaņa un skolas himnas autora Rietekļa kapus.

4./6.c, 7./9.c un 4./8.e klases palīdzēja pensionārei Marijai piemājas rudens darbos: grāba lapas, šķiroja ābolus, iestādīja puķes un lobīja pupas.

2./3.a, 3./5.b un 4.a klases devās uz Valmieras pilsētas dzīvnieku patversmi, lai iepriecinātu tās iemītniekus ar kādu gardumu. Apciemojot dzīvnieciņus, skolēni varēja ar tiem iepazīties, uzzināt, kāpēc tie nokļuvuši patversmē, parotaļāties ar tiem un arī pabarot. Pateicoties vecāku atbalstam, skolēniem katram bija līdzi kāds cienasts patversmes iemītniekiem – dažāda suņu un kaķu barība, konservi. Arī no mūsu skolas bija dāvana –  segas. Tās patversmē varēs izmantot, lai nodrošinātu dzīvnieciņiem siltākus rudens vakarus.

 

 

 

Liels paldies visiem, kuri piedalījās un atbalstīja mūs!

1.– 4. klašu internāta skolotāju MK
09.10.2020.