Svinīgi atklāta jaunā vingrotava

Š.g. 6.decembrī skolā svinīgi atklāta jauna vingrošanas telpa, kurā skolēni vingros, dejos, piedalīsies kustību rotaļās un spēlēs, lietderīgi un aktīvi pavadīs brīvo laiku.
Vingrotava ir aprīkota ar inovatīvu, digitālu rīku – interaktīvo grīdu, ar kuras palīdzību skolēniem būs iespēja aktīvā un aizraujošā veidā apgūt un nostiprināt dažādas zināšanas un prasmes, piemēram, matemātiku, valodas, ceļu satiksmes noteikumus, izspēlēt dažādas sporta, atmiņas un loģikas spēles, relaksēties u.c. Tāpat vingrotava ir aprīkota ar kāpšanas sienu, zviedru sienu, spoguļu sienu un griestiem, nepieciešamo aprīkojumu – dažāda izmēra bumbām, hantelēm, gumijas lentām, grīdas paklājiem un citiem īpašiem piederumiem fizioterapijai un ārtsnieciskajai vingrošanai. Vingrot varēs uz nebēdu!
Vingrošanas telpa izbūvēta vietā, kur līdz šim atradās kokapstrādes kabinets. Savukārt kokapstrādes kabinets apvienots ar galdniecību, ierīkojot drošu un atbilstošu elektrības pieslēgumu un apgaismojumu, vecās kokapstrādes iekārtas nomainot pret jaunām un veicot kosmētisko remontu.
Atklāšanas pasākumā piedalījās Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un citi pašvaldības speciālisti.
Pasākumā skolas kolektīvs pateicās bijušam kokapstrādes skolotājam Imantam Kelmeram, kurš jau no paša sākuma ticēja idejai par vingrošanas telpas izveidi un, neskatoties uz to, ka darba gaitas skolā noslēgušās, palīdzēja plānot, rasēt un sniedza padomu.
Laikā, kad nupat kā Valmieras Futbola klubs ir izcīnījis Latvijas čempiona titulu un kad Katarā pasaules čempionātā futbolā notiek spraigas cīņas par iekļūšanu astodaļfinālā, arī pie mums vingrošanas telpas atklāšanas pasākumā domes priekšēdētājs Jānis Baiks un 12.klases skolnieks Markuss Ādlers uz interaktīvās grīdas izspēlē futbola maču. Uzvarēja draudzība!

PALDIES vingrotavas tapšanā Valmieras novada pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes Būvinženierim Egīlam Jansonam, būvniekiem no SIA WOLTEC un darbu vadītājam Hermanim Cvetkovam, kokapstrādes skolotājam Imantam Kelmeram, interjera arhitektei Kristīnei Ribai!
PALDIES pedagogiem, kuri svinīgo atklāšanas pasākumu bagātināja ar skolēnu priekšnesumiem – Līgai Grāpēnai, Artai Stikānei un Anitai Kalniņai!
PALDIES skolēniem par priekšnesumiem – Katrīnai Elizabetei Fjodorovai, Andrejam Priedītem, Vinetai Usačevai, Paulai Actiņai (mūsdienu deju grupa ar deju TIC TOC), Kristeram Štaueram (L.Ārmstronga dziesma “What a wonderful world”) un Markusam Eduardam Beitānam, Reinim Hugo Brūvelim, Artūram Ašmanim (melodeklamācija “Sporta dziesma”), Markusam Ādleram par futbola spēli ar domes priekšsēdētāju!
PALDIES vietniecei administratīvi saimnieciskos jautājumos Gunitai Gumbrei par organizatoriskiem darbiem un cienastu!
PALDIES IT speciālistam Mārtiņam Ābelem, vietniecei IT jautājumos Gunai Radziņai un skolotājai Līgai Grāpēnai par apskaņošanu un IT atbalstu!
PALDIES skolotājai Ievai Lūsītei par fotografēšanu!
PALDIES ikvienam, kurš atbalstīja un palīdzēja! KOPĀ VARAM!

Skolas direktore Iveta Kļaviņa 06.12.2022.