Ziemassvētku tirdziņš

Sen gaidīju, nu atnāca
Tie bagāti Ziemassvētki…

Ar lielu prieku un nepacietību sākumskolas skolēni gaidīja Ziemassvētku tirdziņu. Beidzot pienāca sen gaidītais 7. decembris, kuram skolēni sāka gatavoties jau labu laiku atpakaļ. Nemaz nebija tik vienkārši izdomāt pašdarinātus izstrādājumus, kuri citiem patiktu un nemaksātu pārāk dārgi, bet galvenais jau ir pats darba process, ieguldītais laiks un labās domas kuras ieliekam savos darbiņos. Šogad mums visiem bija iespēja tikties skolas lielajā zālē, kur vietas pietika gan tirgotājiem, gan pircējiem.  Pirms pasākuma nedaudz parunājām par noteikumiem kā jāuzvedas tirdziņā, ka tirgojoties jāpielieto skolā apgūtās zināšanas matemātikā (jāprot norēķināties par pirkumu un pareizi izdot atlikumu).

Visu klašu skolēni bija sagatavojuši kaut ko tirgošanai. Mums par patīkamu pārsteigumu arī vecāki bija iesaistījušies, un palīdzējuši sagatavot dažādus suvenīrus un interesantus izstrādājumus. Iegādāties varēja gan medu, gan pelēkos zirņus, ābolus, pašgatavotas rotaļlietas, kartiņas un daudzas citas noderīgas lietiņas.  3.a klasei bija visbagātīgākais tirgošanās “stends” ar skaistām un gaumīgām eglīšu rotām. Bet kas gan būtu skolas tirdziņš, ja tajā nevarētu nopirkt gardumus! To piedāvājums bija gana plašs, lai katram tiktu pa kādam saldam kārumam.

Mūsu Ziemassvētku tirdziņš skolā noritējis veiksmīgi par visiem 100% – atraktīvie pārdevēji gandarīti, bet ieinteresētie pircēji priecīgi par gardajiem našķiem.

Liels paldies visiem vecākiem, kas piedalījās skaisto suvenīru gatavošanā, čaklajiem, radošajiem tirgotājiem, pircējiem un skolotājām par jauko, aktīvo un rosīgo pēcpusdienu!

Internāta skolotājas: G.Mežule un G. Giruca

Fotot galerija