Ziemassvētku pasākums “Lido Krastmalā”

Biedrība “Latvijas Samariešu apvienība” sadarbībā ar Starptautiskās policijas asociācijas – Nork Vācija uzaicināja mūsu skolas skolēnus piedalīties Ziemassvētku pasākumā Rīgā.

Piektdien, 15.decembrī,  gandrīz piecdesmit  1.-5. klašu skolēni ar  internāta skolotājām viesojās “Lido Krastmalā”. Skolēnus sagaidīja Ziemassvētku rūķi. Tie palīdzēja bērniem noģērbties un izvēlēties pusdienas. Pēc pusdienām Vācijas asociācijas pārstāvis Konrads uzrunāja bērnus un apsveica Ziemassvētkos. Mūsu skolēni uzstājās ar divām dziesmiņām un Ziemassvētku dzejoļiem. Tad atnāca Ziemassvētku vecītis. Tas kopā ar rūķiem pasniedza bērniem dāvanas. Skolēni skaitīja dzejolīšus un fotografējās kopā ar vecīti.

Pēc dāvanu pasniegšanas bērniem piedāvāja apgleznot piparkūkas. Visi aizrautīgi darbojās. Katra piparkūka bija ielikta atsevišķā “Lido” kastītē.

Pasākuma beigās visi gāja ārā fotografēties pie “Lido” lielās egles. Skolēniem ļoti patika pasākums, dāvanas un rūķi. Atvadoties bērni pateicās pasākuma organizatoriem par jauko pasākumu.

Paldies Biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” un Starptautiskās policijas asociācijas – Nork Vācijas organizatoriem par iespēju apmeklēt pasākumu un sarūpētajām dāvanām.

Internāta skolotāja L. Zakrevska