Ziemassvētku apsveikumi ceļo uz Tenerifi!

Jau kopš šī mācību gada septembra mūsu skolas 7.klases skolēniem ir veidojusies sadarbība ar IES Ichasagua skolu Tenerifē, Spānijā.

Vispirms bija vairākkārtējas tikšanās pedagogiem – vienojāmies, kāda vecuma skolēniem varētu organizēt virtuālās tikšanās, kā arī apspriedām iespējamās skolēniem kopīgās tēmas. Un tā šobrīd  ir notikusi viena tikšanās Zoom vidē, kuras laikā skolēni iepazīstināja ar sevi, savu dzīvesvietu, mīļākajiem mācību priekšmetiem skolā un hobijiem. Skolēni arī uzdeva viens otram interesējošus jautājumus, piemēram, par mīļāko krāsu, ēdienu, mājdzīvniekiem, cenšoties labāk iepazīt viens otru. Pēc šīs sanāksmes skolēni atzina, ka ir bijis ļoti interesanti iepazīties un kaut vai neklātienē apmeklēt skolu citā valstī, kur mācās vienaudži. Jāatzīst, arī angļu valodas zināšanas bija jāizmanto! Tas motivē mācīties vēl vairāk.

Nākamais uzdevums bija izveidot atraktīvu prezentāciju, ko skolēni paveica un aizsūtīja jaunajiem draugiem, īpaši pievēršot uzmanību mūsu šībrīža “nacionālajam dārgumam”- sniegam. Spāņu bērniem šis izraisīja lielu pārsteigumu!

Ziemassvētku noskaņās 7. un 9.klašu skolēni zīmēja, krāsoja, rakstīja Ziemassvētku kartītes Tenerifes skolēniem, ko kopā ar Latvijas piparkūkām un citiem gardumiem nosūtīsim draugiem.

Paldies skolotājai Maigai par aktīvo iesaistīšanos visos procesos!

Lai mums izdodas skaista un vērtīga draudzība gadu garumā!