Ziemas piedzīvojums

Dodoties pārgājienā uz Kocēniem, “Bitītes” grupas bērni steidza baudīt krāšņos dabas skatus un ziemas priekus, kā arī mācīties dabā.

Mūsu mērķis ir aplūkot vienu un to pašu vietu visos gadalaikos, tā sniedzot bērniem pavisam citas piedzīvojumu sajūtas. Šo pašu maršrutu izgājām jau rudenī. Šoreiz, ņemot līdzi rudens pārgājiena fotogrāfijas, devāmies aplūkot mums jau zināmās vietas. Cik liels bija bērnu pārsteigums, ka viss izskatās pavisam citādi. Arī aktivitātes pielāgojām ziemas periodam un, lai mācītu kopīgi sadarboties, šoreiz “vilcieniņā” izgājām ziemas labirintu, kopīgi meklējām zaķa pēdas un mērījām svaigi uzsnigušā sniega dziļumu. Veroties kā makšķernieki rosās uz Kocēnu ezera, pārrunājām drošības noteikumus uz ledus.
Lielākai jautrībai atradām gana augstu kalnu, pa kuru garā vagoniņā varējām izbaudīt, kā tas ir šļūk ar plēvi no kalniņa. Kas tie bija par priekiem!  Un kas tad tā būtu par pastaigu, ja pēkšņi mūs nepārsteigtu sniega lietus 🙂
Lai pārgājiena beigās nedaudz sasildītos un iestiprinātos, sarīkojām ziemas pikniku, kurā bērni mācījās salikt malku ugunskurā un vēroja kā to iekurt. Bērni drosmīgi uzdurot desas uz iesmiņiem, braši tās arī uzcepa.
Mums šis bija brīnišķīgs piedzīvojums! Novēlam arī jums noķert šo burvīgo ziemas sajūtu un “Bitītes” grupa vienmēr PAR darbošanos svaigā gaisā.
“Bitītes” grupas komanda – Sigita Geca, Mārīte Klapenkova, Valda Ņikitina.