Vasaras nometne “RADĀM UN RĀDĀM”

Pirmā vasaras nometne “RADĀM UN RĀDĀM” no 1.06. – 7.06. mūsu skolā jau piedzīvota. Šī gada nometnē piedalījās gan jau pieredzējuši pagājušā gada nometnes dalībnieki, gan arī jauni interesenti. Līdz ar to aktuālas bija dažādas iepazīšanās spēles.

Tā kā nometnē sarunas galvenokārt bija par mīļdzīvnieciņiem, uzzinājām, kādi dzīvnieciņi ir katra mājās. Apkopojām statistiku, kuri mīļdzīvnieki ir vispopulārākie. Visstabilāko pozīciju ieņem kaķi, otrajā vietā ir suņi, nosacīto trešo vietu pārstāv visi pērējie mājas mīluļi – kāmji, žurkas, zivtiņas, papagailis…

Mēs apciemojām dzīvnieku patversmes iemītniekus un dzīvnieciņus veikalā “Depo”, kur redzējām, kā dzīvnieciņi tiek aprūpēti. Viesojāmies klīnikā “4 mīļas ķepas”, lai zinātu, kur doties pēc palīdzības, ja mājas mīlulim neklājas labi.

Noteikti jāuzteic nometnes dalībnieku izturība, kuru viņi apliecināja pārgājienā no Brenguļiem uz Valmieru pa gleznainajiem Abula krastiem.

Dažiem nometnes dalībniekiem izturība bija nepieciešama arī pašiem savām rokām šujot krāsaino papagaili.

Tradicionāli nometnes noslēguma dienā mēs atrādījām nometnes nedēļā sagatavoto teātra izrādi. Šogad attēlojām epizodes no Alfona Trīcvaidziņa dzīves, kurās Alfons darbojās ar savu papagaili Skaistuli.

Paldies par ēdināšanu un dekorējamo torti SIA “Antas” pavārei Aismai Legzdiņai!

Paldies skolotājai Daigai Ramatai, biedrībai “Kopā varam!” par šīs nometnes organizēšanu!

Paldies skolotājām Līgai Lācei un Jutai Kraujai par labo sadarbību nometnes aktivitāšu sagatavošanā un vadīšanā!

Nometnes līdzdalībniece skolotāja Ina Bankava

Projektu finansiāli atbalsta Valmieras novada pašvaldība Valmieras novada pašvaldības kultūras, sporta un nometņu projektu konkursā