Tikšanās ar vecāku X – “Uzmini Nu!”

Ceturtdien, 15. februāra pēcpusdienā, Vecāku nedēļas ietvaros, skolas 3. -6. klašu skolēni  tikās ar noslēpumaino vecāku X, un ātri vien uzminēja, kuram bērnam māmiņa ir atnākusi uz tikšanos ar viņiem.

Rinalda mamma Laura Gerliņa ļoti atraktīvi pastāstīja bērniem par savu profesiju un nodarbošanos brīvajā laikā. Bērni uzzināja, ka Rinalda mamma ir ne tikai skolotāja, bet arī fotogrāfe un animators- bērnu ballīšu vadītāja.

Laura pastāstīja kādas zināšanas un prasmes nepieciešamas gan fotogrāfam, gan animatoram, kā arī citas svarīgas lietas šajās profesijās, lai būtu labs specialists. Bērni saprata, ka hobijs var kļūt arī par profesiju ar ko pelnīt naudu.

Pasākuma gaitā skolēni iejutās animatora  profesijā, uzvilka maskas un iejutās dažādos tēlos- muskatiera, cūciņas Pepas, Lieldienu zaķa, mērkaķīša, pirātu u.c. un mēģināt veikt kādu aktīvu darbību kopā ar pārējiem bērniem- padejot, pavingrot u.c. Bērnu ballīšu organizēšana nav iespējama bez dažādu formu baloniem. Arī mūsu bērni varēja vērot procesu no balona uzpūšanas brīža līdz tā pārvērtībām dažādās formās pēc viņu vēlmēm.

Pasākuma gaitā skolēniem arī pašiem telefonos bija jāatbild uz jautājumu “Par ko tu vēlies kļūt?” un atbildes tika apkopotas pielietojot digitālo rīku “Mentimenter”. Bērni nosauca visdažādākās profesijas, bet īpaši iepriecināja atbilde- es būšu labs cilvēks!

Vislielākie prieki bērniem sekoja pasākuma noslēgumā, kad katrs varēja piemērīt to masku, ko vēlās.

Paldies Rinalda mammai Laurai par jauko, pozitīvo un atraktīvo tikšanos ar mūsu skolas bērniem .

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone