Tikšanās ar skolas absolventu

Trešdien, 7. maijā, Valmieras Gaujas krasta vidusskolas–attīstības centra 9.–12. klašu skolēni tikās ar mūsu skolas absolventu Herbertu Misu. Šobrīd viņš strādā būvniecības nozarē, un skolēniem bija iespēja uzzināt vairāk par būvnieka profesiju, ikdienas darbu un izaicinājumiem šajā jomā.

Herberts dalījās savā pieredzē pēc skolas absolvēšanas, stāstīja par izglītības ceļu, praktisko darbu objektos un profesijas nozīmi mūsdienu sabiedrībā. Nozares profesionāļi arvien vairāk strādā ar modernām tehnoloģijām, ievieš videi draudzīgus risinājumus un veicina ilgtspējīgu pilsētvides attīstību.

Tikšanās bija vērtīga un iedvesmojoša – skolēni uzdeva daudz jautājumu un guva ieskatu iespējām, ko piedāvā būvniecības nozare.

Paldies Herbertam par iedvesmojošo vizīti un vēlmi dalīties ar savu stāstu!

Paldies par atbalstu surdotulkam Ingai Upesjurei !

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone