Tikšanās ar skolas absolventi!

Vakar pēcpusdienā 7.a, 7. b, 8.a, 9.a klases skolēni satikās ar mūsu skolas absolventi Ivonnu Mariju Biti, kas pēc pamatizglītības absolvēšanas turpina mācības Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikumā. Jau mācoties Valmieras Gaujas krasta vidusskolā viņa skaidri zināja, par ko vēlās kļūt. Lai īstenotu savu sapni, viņa turpināja mācības, lai kļūtu par profesionālu pavāru.

Šobrīd Ivonna mācās jau 3.kursā un pēc gada iegūs profesionāla pavāra diplomu.

Ivonna pastāstīja par savu mācību iestādi, iepazīstināja  ar profesijām, kuras var apgūt Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikumā, pastāstīja par savu pavāru kursu, par mācību priekšmetiem, par stipendijām, dažādām iespējām nodarboties ārpus stundām, kā arī uzsvēra kādam ir jābūt pavāram, piemēram, ļoti kārtīgam un tīrīgam.

Skolēni aktīvi uzdeva jautājumus un ieguva noderīgu atziņu, ka ir vērts atbildīgi mācīties, jo tālākizglītībā ļoti svarīgas ir iegūtās sekmes skolā.

Paldies mūsu absolventei Ivonnai Marijai Bitei par atsaucību un stāstu par savu ceļu un pieredzi profesijā! Ivonna ir pierādījums, ka, ja tu kaut ko dzīvē vēlies, tad nebaidies  mēģināt un darīt, lai īstenotu savu mērķi, kaut arī ceļā ir jāpārvar dažādas grūtības.

Skolēni atzinīgi novērtēja šo tikšanos kā interesesantu, noderīgu, iedvesmojošu, kas lika pašiem aizdomāties par savu karjeras mērķi dzīvē.

Pedagogs karjeras konsultants- Lolita Eklone