Sniega karaliene

20.decembrī 1.-4. klašu un C klašu skolotāji kopā ar skolotājām bija sagatavojuši Ziemassvētku uzvedumu pēc H.K.Andersena pasakas ,,Sniega karaliene” motīviem. Bērni attēloja pasaku varoņu lomas.

4.a klases skolēni bija galveno lomu tēlotāji. Sniega karalienes loma tika uzticēta  Mārai Berkanei,  Gerdu attēloja Daniela Ņebovalova, Kajs bija Armands Dziļums , bet teicēja loma piederēja 4. a klases skolotājai Maritai Krišānei.

Gatavojot šo uzvedumu tika izgatavota Sniega karalienes pils, kur ar savu iniciatīvu un prasmēm piedalījās 4. b klases skolēni Matīss Rakeckis un Raivis Rozenštoks,  kopā ar viņu audzinātāju Gunitu Gumbri.

Uzvedumā Sniegpārsliņu deju dejoja 2.a klase, Laupītāju deju -3.b klase un arī Ežu un arī Piparkūku piparu  deju bija sagatavojusi ritma deju skolotāja Arta Stikāne. Princešu pilī atraktīvu dziesmu,, Svētki ledus pilī”  bija sagatavojusi mūzikas skolotāja Anita Kalniņa kopā ar  3.a klasi, un ansambļa  skanējumā izskanēja arī ,,Laba slava sniedziņam”. Kopā ar Gerdu, C klases iejutās Kaja meklēšanā, kuru bija aizvedusi Sniega karaliene uz savu pili ,un tā viņi attēloja bērnus, kuri gāja pa meža taciņu un nonāca  Puķu dārzā. 1.a klase uzbūra puteni netālu no Sniega karalienes pils. Uzveduma noslēgumā 4.a un 4.b klase nodziedāja dziesmiņu ,,Eglīte”.

Sekoja skolas vadības apsveikums un labāko skolēnu apbalvošana.

Pasākuma nobeigumā bērnus iepriecināja Sienāzis un Kurmis, kas meklējot kopā ar bērniem Ziemassvētku vecīti to atrada, un saņēma dāvanas.

Internāta skolotāja  Alda Treija