Skolēnu domes aktivitātes

22. februārī 5. – 12. klašu skolēniem notika Valentīna dienas apģērbu konkurss un foto orientēšanās. Klases veidoja savas komandas un veica dažādas aktivitātes, piemēram, bija jānofotografē kāds, kuram sarkani svārki, kāds , kuram blondi mati vai sarkani papēži. Un kur tad vēl foto ar sarkanu mašīnu! Bija jānofotografējas ar savu mīļāko skolotāju. Jāveic selfijs ar visgarāko zēnu un kādu no skolas kokiem un skolas puķu vāzi. Vienam no komandas bija jāveic fiziskie vingrinājumi. Tas bija jānofilmē.

Filmēt vajadzēja arī , kā kāds no komandas iztīra savu klasi. Un vēl un vēl… Kopumā tas bija jautri un smieklīgi. Varam saukt par labu atpūtu.

Foto orientēšanās konkursā 1. vieta – 8. klasei, 2. vieta – 10. – 12. klasei, 3. vieta – 5./5.a klasēm.

Visgrūtāk bija skolotājiem, jo bija jānovērtē simpātiskākā meitene un simpātiskākais puisis. Skolotājiem šajā pasākumā patika visas meitenes un visi puiši. Pēc ilgstošām  debatēm, skolotāju vērtējumā, par simpātiskāko meiteni tika atzīta Laura Balode no 9. klases, bet par simpātiskāko puisi – Markuss Ādlers no 11. klases. Skolēnu vērtējumā par visaktīvāko meiteni tika atzīta Laura Balode no 9. klases, bet par visaktīvāko zēnu – Roberts Immurs no 10. klases. Šajā dienā par visskaistāko meiteni tika atzīta Melisa Slaidiņa no 8. klases, bet par visskaistāko zēnu – Alens Salinieks  no 10. klases. Paldies visiem par piedalīšanos !

Īpašs paldies Robertam Immuram par pasākuma noorganizēšanu!

Lai uzlabotu skolas ēdināšanas piedāvājumu,šajā nedēļā Skolēnu dome organizēja, ka klasēs tika rakstītas ieteicamās ēdienkartes vienai dienai, kuras tika iesniegtas ēdināšanas firmai. Pavisam tika sagatavotas 13 ēdienkartes. Gaidīsim atsaucību un izpratni no ēdināšanas firmas!

23. februārī notika tiešsaistes tikšanās ar Rīgas Ēbelmuižas pamatskolas Skolēnu domi. Rīgas skolēni pastāstīja par savu darbu. Mūsu Skolēnu domes pārstāvji R.Immurs, M.Ādlers, M.Slaidiņa, L.Balode, R.Brūvelis un H.Felkers dalījās pieredzē un pastāstīja par mūsu darbu. Kopīgi tika pieņemts lēmums aprīļa mēnesī organizēt tikšanās pasākumu.

Lai visiem veicas!

Skolēnu dome