Skolas somas iniciatīvas

1. semestrī mūsu skolas skolniekiem audzināšanas stundās bija iespēja tiešsaistē noskatīties vairākas koncertlekcijas un koncertprogrammas Skolas somas ietvaros.

Koncertprogramma ,,Atmodas dziesmas” ir jaunizveidota koncertlekcija skolniekiem  par mūsu skaisto dzimteni Latviju. Stāstā tika aplūkots Latvijas ceļš uz neatkarību, izpildot populāras latviešu dziesmas, tika pastāstīti vēsturiski fakti par visām trīs Latvijas atmodām. Priekšnesums veidots, lai aicinātu jauniešus būt patriotiskiem. Koncertstāstu papildināja īpaši veidoti video materiāli no Latvijas skaistās dabas, kā arī vēsturiskie materiāli. Koncertlekciju vada dziedātājs Mikus Abaroniņš kopā ar multiinstrumentālisti Artu Abaroniņu.

Koncertlekcija ,,Kosmosa burvis” ir muzikāls, izglītojošs un izklaidējošs piedzīvojums Kosmosā. Kosmosa burvis kopā ar bērniem dodas ceļojumā, iepazīstot mūsu Visuma noslēpumus. Ceļojumu papildina jautri muzikāli priekšnesumi. Muzikālo izpildījumu papildina vizuāli specefekti, kas ļauj savienot kosmosa izziņu ar muzikālo pieredzi.

Koncertlekcija ,,Ziemassvētki apkārt pasaulei” mums atklāja interesantākās Ziemassvētku tradīcijas visā pasaulē, kopā ar skolēniem varēja izdziedāt tradicionālas un slavenas Ziemassvētku dziesmas. Koncertlekcija padarīja Ziemassvētku gaidīšanas laiku siltāku, gaišāku un priecīgāku.

Koncertlekcijā ,,Ziemassvētku pasaka” mūs aicināja doties līdzi uz Salatēva namiņu, kurā dzirdējām interesantākās Ziemassvētku pasakas. Un atkal varējām izdziedāt skaistākās svētku dziesmas. Kopā visi sajutām Ziemassvētku gaidīšanas brīnumu laiku.

 Direktores vietniece Ina Kursīte