Septembris- drošības mēnesis!

Septembris- drošības mēnesis!

Trešdien,14.septembrī, pie mūsu skolas mazākajiem 1.-4.klašu un arī C klašu skolēniem, ar plašu izglītojošu programmu, bija ieradušies darbinieki no Valmieras Valsts ugunsdrošības dienesta.

Radošajās darbnīcās tika veiktas dažādas aktivitātes, kas saistītas ar drošību ar uguni: skolēni aizpildīja darba lapas, par kurām arī tika pārrunāts, kā arī izlabotas nelielas kļūdas, tā nostiprinot zināšanas, kur zvanīt, kā pateikt pareizu adresi, kā rīkoties ugunsgrēka gadījumā. Katrs skolēns varēja ietērpties ugunsdzēsēja tērpā, kas skolēniem radīja ļoti lielu interesi.

Tika saliktas puzles, kā arī skolēni veica spēli ar attiecīgu attēlu kartiņām, uz kurām attēloti nepieciešamie nelaimes gadījumu palīdzības telefona numuri.

Vēl ar lielu interesi skolēni noskatījās prezentāciju un filmiņas, kā arī noklausījās ļoti vērtīgu stāstījumu par ugunsdzēsēju darbu un ugunsdrošības noteikumiem.

Noslēgumā katrs skolēns saņēma dāvaniņas – ugunsdzēsēja mašīnu, kurā ierakstīt stundu sarakstu, lineālu uz kura norādīts telefona Nr. 112, un krāsojamo grāmatu ,,Ugunsdzēsējs glābējs Guntiņš uz ceļa”.

Internāta skolotāja A. Treija