Satiekamies Madridē!

Maija beigās projekta “Training Little Artists for Better World” komanda – projekta koordinatore no Latvijas, biedrības “Kopā varam!” valdes priekšsēdētāja Daiga Ramata un Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra direktore Iveta Kļaviņa devās uz Madridi, lai klātienē iepazītos ar projekta partneriem un precizētu projektā veicamos darbus.

Pirmā vizītes diena bija ļoti raita un saspringta – kopīgi pārrunājām visas projektā paredzētās aktivitātes, projekta mērķus un uzdevumus. Tāpat arī vienojāmies par projekta mājaslapas saturu un apjomu, kā arī par projekta Facebook lapas izveidi, lai informētu visus, kam interesē darbs pirmsskolas izglītības iestādēs.

Otrajā dienā apmeklējām divas pirmsskolas iestādes. Abās no tām mazie pirmsskolnieki bija ļoti gatavojušies ciemiņu uzņemšanai – varējām vērot nodarbības, kurās bērni mācās runāt angliski, veidot, līmēt, aplicēt.

Apmeklējām arī iekļaujošo Montemadrid fonda bērnudārzu, kas realizē  izglītības programmas un iekļaujošo izglītību nedzirdīgiem bērniem. Pārsteidza skolas plaša, labiekārtotā teritorija, kurā audzēkņiem ir iespēja ne vien mācīties, bet arī apgūt dažādus dārza labiekārtošanas darbus, sveču liešanu, mākslas veidus.

Ar nepacietību gaidām jauniegūtos draugus Valmierā!