Sapņi par nākotni

Karjeras nedēļas ietvaros 9. klases skolēni sadarbojās dažādos mācību priekšmetos un audzināšanas darbā, plānojot savu nākotnes biznesu vai amata apguvi un darbu.

Skolēniem sadarboties palīdzēja arī skolotāji – Sandra Grāvīte, Ilona Berkolde, Maiga Paegle.

  Latviešu valodas stundās devītie rakstīja radošu rakstu darbu “Mana biznesa pasaka” , vairumam tas sanāca kā nākotnē realizējams stāsts par savas karjeras veidošanu, attīstīšanu (tāds kā pirmais sava biznesa plāna uzmetums). Lai to varētu stenot audzināšanas darbā skolēni daudz runāja par savām superspējām – rakstura īpašībām, kuras vajadzīgas, lai savu sapni īstenotu. Mājturības kabinetā tapa cepumiņi, ar kuriem savos jaunajos tetovēšanas, skaistumkopšanas salonos un autoservisā pacienāt klientus. Un tie tiešām sanāca gardi jo gardi! Matemātikās stundās skolēni rēķināja, kā veidojas biznesa peļņa

Skolēniem radās lielāka izpratne –lai izveidotu savu biznesu un to veiksmīgi ar peļņu vadītu ir svarīgas tik daudzas lietas, ka ļoti daudz ir jāmācās, ka ir vajadzīga – atbildība, cieņa, laipnība, atbalsts, neatlaidība, pacietība, precizitāte, mērķtiecība.

Skolotājas  Sandra Grāvīte, Maiga Paegle, Ilona  Berkolde