Rudens ekskursijas

Septembris skolēniem ir ne tikai jaunā mācību gada sākuma, bet arī rudens ekskursiju mēnesis.

5./6., un 7. klases skolēni devās uz Lielezera maizes ceptuvi, lai iepazītu maizes tapšanas ceļu un baudītu dažādās maizes garšas. Skolēni izstaigāja un veica veselību stiprinošus vingrinājumus apmeklējot Lielezera dabas taku.Z/s “Priedītes ” skolēni varēja saņemt un sniegt draudzību un mīļumu dzīvnieciņiem, pabarojot zaķīšus, aitas, kazas un vistas ar gardiem burkāniem. Ekskursija noslēdzās ar pikniku, baudot lauku mieru.

5.a klases skolēni draudzīgi iepazina Valmieru- Valmieras muzeja stikla ēku un aplūkoja ekspozīciju “dr. Woldemar” . Valmieras panorāmu skolēni baudīja no Sv. Sīmaņa baznīcas torņa . Valterkalniņa skatu tornī apēda maizītes un kūkas.

Abula valdzinājumam pakļāvās 7.a, 7.b un 8.a klases skolēni ar audzinātājām Kristiānu, Pārslu un Inetu. sākumā visi priecājās par Gaujas stāvkrastiem, vēlāk Abula krastos taka vijās augšup un lejup pa kalniņiem. Zēni kurināja ugunskuru, lai katrs var uzcept desiņas un baudītu mājturības stundā pagatavotos grauzdiņus.

8. un 9.klases skolēni draudzīgi iepazina Siguldas rudens krāšņumu. Apmeklēja Turaidas pili un Dainu kalnu – skulptūru dārzu veltītu latviešu folklorai. Klausījās leģendas .Priecājās par Gaujas līkumiem, braucot ar vagoniņu.

Vidusskolas klases devās iepazīt  Smiltenes skaistākās vietas, iepazīstot pilsētas vēsturi. Izglītojamie ar aizrautību un interesi pildīja informācijas centrā iegūtās anketas. Pēc tam mums tika lieliska iespēja uzkāpt Smiltenes evaņģēliski luteriskās baznīcas tornī un pavērot Smilteni no augšas. Dienas pēcpusdienā jaunieši azartiski pavadīja laiku spēlējot boulingu. Bija ļoti vērtīgi un jauki pavadīts laiks!!!

5.-12.klašu Vērtībizglītības jomas MK