Projekts beidzies. Un tālāk?

Pēc katra projekta vienmēr ir pārdomas un izvērtējums – ko šis pasākums deva cilvēkiem, kuriem tas tika plānots, un ko tas deva mums pašiem kā organizatoriem?

Spriediet paši – pēc nometnes daudzi dalībnieki turpina uzturēt iegūtās draudzības, kopīgi pavada laiku, sporto, spēlē dažādas spēles (ģērbušies nometnes laikā grafiti tehnikā veidotajos krekliņos), sazinās, ciemojas viens pie otra. Vairāki bieži tiekas ar brīvprātīgo meiteni Beu no Valmieras novada fonda (īstenībā no Spānijas), kura nometnes laikā palīdzēja organizēt aktivitātes,  lai mācītos spāņu valodu un gatavotu spāņu un latviešu ēdienus. Ģimenes dienas izvērtējuma laikā, pateicoties daudzajiem dalībnieku paldies un laba vēlējumiem,  bijām tik iedvesmoti, ka pierakstījās vesels līmlapiņu kalns ar jaunām idejām, ko varētu darīt – attīstīt vieglās valodas virzienu materiālu veidošanā, parūpēties par pedagogiem senioriem, “zaļā” dzīvesveida ieviešana un vēl daudz kā cita.

Tātad, visticamāk, mūsu misija turpināsies. Misija veidot savā pilsētā – Valmierā – tādu vidi, kurā vienlīdz labi varētu justies jebkurš. Un darīt šo darbu kopā ar Valmieras un nu jau arī novada iedzīvotājiem.

Kopā varam!