Par Karjeras nedēļu -2023!

Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, ko Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē sadarbībā ar Latvijas pilsētām un novadiem. Tajā jauniešiem ir iespēja iepazīt arvien jaunas, ar karjeras izglītību saistītas tēmas – darba tirgus tendences, nākotnē pieprasītākās profesijas, skolā iegūto zināšanu un prasmju pielietojums izvēlētajā nozarē.

Eiropas Komisija 2023. gadu ir pasludinājusi par Eiropas Prasmju gadu (European Year of Skills), un Latvijā to koordinē VIAA.

Vairāk par Eiropas Prasmju gadu: https://www.viaa.gov.lv/lv/eiropas-prasmju-gads

Karjeras nedēļas mērķis ir mērķi aktualizēt savlaicīgas un apzinātas tālākās izglītības un karjeras izvēles nozīmi veiksmīgas profesionālās dzīves veidošanā.

Katru gadu Karjeras nedēļa veltīta citam tematam .Šogad Karjeras nedēļa tiek organizēta jau 11. reizi un tās tēma ir “Tavs prasmju portfelis!”., kuras ietvaros tiks akcentēta prasmju pilnveide, caur dažādām aktivitātēm skolēni  iepazīs un atklās dzīvei un karjerai noderīgas prasmes (katrai dienai sava prasmju grupa – caurviju, starppersonu/personīgās, IT, profesionālās prasmes). Karjeras Nedēļas aktivitātēs piedalīsies arī mūsu skolas  1. līdz 12. klašu skolēni. Arī vecākiem un skolas pedagogiem būs iespēja piedalīties tiešsaistes nodarbībā “Konkurētspējīgas prasmes ikvienam”.

Vairāk par Karjeras nedēļu: https://www.viaa.gov.lv/lv/karjeras-nedela

Karjeras nedēļa

Karjeras nedēļa. Izstāsti!

Karjeras nedēļas aktivitātes SKOLĀ

Informāciju sagatavoja: pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone