Projekta “Mūsu vērtība – ģimene” 3.diena

Mēs pēc visas vingrošanas dopinga uzņemšanas sakrāmējām mājās palikušo “baru” mašīnā un aizlaidām uz jūru. 😊 Tieši tik ļoti jutos “uzpildījusi baterijas” pēc šodienas lekcijas! 😊 PALDIES!!!

Vai nav iedvesmojoši?

Šādu ziņu kopējā nometnes Whatsapp grupā atsūtīja dalībniece Inese. Kas tad tik īpašs notika šajā dienā?

Atbilde ir vienkārša – sava ķermeņa iepazīšana un kustināšana horeogrāfa un trenera Ralfa Upmaņa vadībā. Mācījāmies kustēties pareizi un tā, lai no kustībām būtu ne vien noderīgums, bet arī prieks. Pasniedzējs visiem dalībniekiem iedvesa pārliecību – tu vari! tev izdodas!

Un pats labākais apliecinājums, ka nodarbības bija tiešām intensīvas, ir tas, ka nav gandrīz nevienas fotogrāfijas!!! (jo visi bijām tik pārņemti ar fizisko aktivitāšu izpildīšanu).

Bērni savukārt apguva jaunas spēles, sportoja, arī izkustējās deju soļos, krāsoja olīšus un sagatavoja atslēgu piekariņus.

Kopējās nodarbībās vecāki atpūtās, bet bērni mācījās gatavot atspirdzinošus kokteiļus, noformēt tos un pasniegt vecākiem. pačukstēšu recepti – glāzē ieliek 2-3 ledus kubiņus, pievieno nedaudz grenadīna sīrupa, pielej apelsīnu sulu un “Sprite”, dekorē ar apelsīna šķēlīti un pasniedz. Vecākiem ļoti garšoja! Un pašiem arī.

Vakarā kokteiļu ēra turpinājās arī mājās; visi grupā dalījās ar idejām, kādu vēl sulas vai sīrupus var izmantot kokteiļu gatavošanai.

Nu ko lai saka – atkal viena vērtīga diena pavadīta!

 

Projektu finansē Sabiedrības integrācijas fonds atklāta projektu pieteikumu konkursa nevaldības organizācijām “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” ietvaros