Mis un Misters 2023

 

15. februārī Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centrā notika konkurss Mis un Misters 2023. Konkursa iniciators ir skolas skolēnu dome. Konkursa kandidāti bija 5 puiši – Markuss Ādlers, Alens Salinieks, Reinis Hugo Brūvelis, Artūrs Ašmanis un Paulis Reinalds un 3 meitenes – Laura Balode, Anna Marija Tukiša un Agate Zariņa.

Kandidātiem bija jāveic dažādi uzdevumi, trīs no tiem bija zināmi, uz kuriem bija jāgatavojas iepriekš – stāstījums par sevi, savu hobiju un deja “Valsis”. Pateicoties šim konkursam bija iespēja redzēt plašas izglītojamo prasmes. Pārējos uzdevumus bija sagatavojušas internāta skolotājas – “Zini vai Mini” un praktiskie uzdevumi.

Žūrijā bija Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra direktore Iveta Kļaviņa, psiholoģe Ina Neimane, skolotāja Uldze Strazdiņa un skolēnu domes pārstāve Samanta Evelīna Žurakovska. Konkursa cīņa par tituliem bija sīva. Skatītāju simpātijas bija Agate Zariņa un Reinis Hugo Brūvelis. Titulu ieguvēji Anna Marija Tukiša un Markuss Ādlers. Pasākums bija interesants, aizraujošs un emocionāls. Paldies visiem, kas palīdzēja pasākuma veidošanā.

Skolotāja Inga Upesjure

FOTO