Mīlestības svētki

Valentīna diena ir mīlestības svētki, kas katru gadu daudzās valstīs tiek svinēti 14. februārī. Šajā dienā mīļotie cilvēki ar apsveikumiem un dāvanām pastiprināti pauž savu mīlestību vienam pret otru. Svētā Valentīna diena jeb Visu mīlētāju diena tiek atzīmēta arī mūsu mūsu skolā.

Skolas bibliotēkā gatavojām apsveikumus, lai iepriecinātu viens otru mīlestības dienā. Viena no aktivitātēm skolēniem bija klases durvju izrotāšana. Skolēni aktīvi iesaistījās un radīja romantisku noskaņu katram, kurš vēlējās ieiet klasē. Visapkārt bija sirdis un dažādi Valentīndienas simboli.

14.02. skolā norisinājās pasākums par godu mīlestības svētkiem. Pasākumu atklāja Daniela Širante īsi pastāstot, kas ir Valentīna diena un norunāja dzejoli. Koncertā dziedāja vokāli instrumentālais ansamblis, kā arī tika izpildītas melodeklamācijas.   Uz pasākumu bija jāierodas Valentīna dienas tematikas apģērbā. Pasākuma laikā norisinājas konkurss, kurā izvērtējot labākos Valentīndienas tērpus tika apbalvota simpatiskākā meitene un simpatiskākais puisis. Balsoja visi pasākuma dalīnieki. Skolas Valentīndienas simpatiskākā meitene bija Endija Daniela Treiliņa, bet puisis Reinis Hugo Bruvelis.  Pec uzvarētāju noskaidrošanas bija interesantā un izzinoša Kahoot spēle, kurā skolēni varēja pārbaudīt savas zināšanas par Valentīndienu. Mīlestības svētki skolā tika atzīmēti krāšņi, radot pozitīvas un mīlestības pilnas emocijas katram!

Liels paldies pasākuma organizētājiem un vadītājiem – Skolēnu domei!

Internāta skolotāja Inga Mockus