Mācības skolā no 6.aprīļa

Valmieras Gaujas krasta vidusskolā – attīstības centrā pēc Lieldienām no 6.aprīļa mācības klātienē atsāks 6.a klases skolēni.

Kopumā mācības no 6.aprīļa notiks šādi:

  • Pirmsskolas bērni mācās klātienē, turpina darboties diennakts grupas.
  • 1.a, 2., 2./3.a, 4.a, 5.a, 6.a un 3./5.b klases skolēni mācās klātienē skolā. Apmeklējot skolu, skolēniem ir jālieto sejas maskas gan mācību stundu laikā, gan ārpus mācību stundām. Katru dienu ir nepieciešamas 3 tīras maskas (ja skolēns pēc mācību stundām paliek skolā) vai 2 tīras maskas (ja skolēns pēc mācību stundām dodas mājās).
  • 1.-9. klašu skolēni ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem (izglītības programma 21015911) mācās klātienē skolā. Skolēni var nelietot sejas maskas.
  • 3.-12. klašu skolēni ar dzirdes traucējumiem (izglītības programmas 21015211, 31015211) turpina mācības attālināti.
  • 7.-9. klašu skolēni ar garīgās attīstības traucējumiem (izglītības programma 21015811) turpina mācības attālināti.

Ja epidemioloģiskā situācija strauji nepasliktināsies, tad no 12.aprīļa mācības klātienē atsāks 3. – 6. klašu skolēni ar dzirdes traucējumiem (izglītības programma 21015211).

 

Informācija par konsultācijām:

Ir iespēja klātienē apmeklēt individuālas konsultācijas pie skolotājiem un atbalsta personāla (psihologa, sociālā pedagoga) tiem skolēniem, kuriem ir grūtības mācībās, kuri ir nesekmīgi, nepieciešams psiholoģisks atbalsts, nav datora vai citas ierīces, kas liedz kvalitatīvi piedalīties mācību procesā. Konsultācijas ilgums – līdz 40 minūtēm.

Saglabājas iespēja saņemt attālinātas konsultācijas pie skolotājiem un atbalsta personāla.

Individuālas konsultācijas klātienē un attālināti ir pieejamas arī projekta PUMPURS ietvaros.

Internāta skolotājs sazināsies individuāli ar to skolēnu vecākiem, kuriem ir nepieciešamas individuālas konsultācijas.

 

!! Jebkuru klātienes nodarbību laikā stingri jāievēro epidemioloģiskās drošības pasākumi: jāmazgā un/vai jādezinficē rokas, pareizi jālieto sejas maska, jāvēdina telpas un jāietur droša distance.

Skolas direktore Iveta Kļaviņa,  29.03.2021.