Dalība konkursā “Ko Tev zināt? Nieks!”

Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra 4.a klases skolēni š .g. 10.oktobrī piedalījās veselības zināšanu konkursa “Ko Tev zināt? Nieks!” pusfinālā. Konkursu organizēja SPKC un SIA “OnPlate”. Lai piedalītos, klasei bija jāsagatavo radošais darbiņš, kurā jāmin vismaz pieci fakti par veselību, kuri būtu jāzin ikvienam. Skolēni sagatavoja video, kurā minēja faktus gan par fizisko, gan emocionālo veselību.

Klases darbiņš tika atzinīgi novērtēts un iekļuvām finālā!

Fināls norisinājās š.g.15.novembrī tiešsaistē. Skolēniem bija jāizpilda uzdevumi, lai iegūtu atslēgas kodu un atvērtu dārgumu lādi. Skolēni veica 8 uzdevumus, kur atbildēja uz dažādiem jautājumiem par veselību, uzturu, roku higiēnu, fiziskām aktivitātēm un dienas režīma plānošanu. Izpildot uzdevumus un atverot dārgumu lādi, skolēniem tika nolasīts zinātnieka vēstījums – apsveikums par labi paveiktu darbu un skolēnu zināšanu novērtējums. Tagad skolēniem savas zināšanas ir jānodod tālāk, lai arī citi būtu veselīgi un stipri.

Fināla rezultātus gaidīsim decembra sākumā.

Paldies visiem skolēniem, kuri aktīvi iesaistījās visa konkursa gaitā!

Paldies skolotājai Līgai Grāpēnai, kura palīdzēja samontēt konkursa dalības video!

Konkursa “Ko Tev zināt? Nieks!”  finālā klase tomēr neierindojās pirmajā trijniekā, tomēr atzinīgi tika novērtēta mūsu dalība. Kā pateicību par dalību konkursā skolēni saņēma dažādus veselīgus našķus, stresa kubu un dzeramās pudeles.

Internāta skolotāja Elīna Auniņa