Dalība koncertā “Nāc līdzās Ziemassvētkos!”

Šodien, 13.decembrī Rīgā, Hanzas peronā norisinās ikgadējais labdarības koncerts “Nāc Līdzās Ziemassvētkos”.
Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pirmsskolas “Mazās bitītes” skatītājus šogad iepriecinās attālināti, uzstājoties kopā ar operdziedātāju Marlēnu Keinu priekšnesumā “Circenīša Ziemassvētki”.
Rudens puse pirmsskolā ierasti bijusi rosīga. Mazās Bitītes bērni, skolotāji un vecāki tad kā arvien dara visu un vēl vairāk, lai tradicionālajā labdarības koncertā «Nāc līdzās Ziemassvētkos!» mazo valmieriešu priekšnesums būtu pamanāms uz katras lielās, tostarp Nacionālā teātra, Latvijas Operas, Liepājas Dzintara, skatuves. Svarīgi, lai priekšnesums ir arī mīļš un sirdī paliekošs.
Mazās Bitītes pērn ieguva Zelta laureāta godu, un tas nozīmē, ka viņi vienmēr būs gaidīti viesi šajos skaistajos lielkoncertos. Pirmsskolas pedagogi ar savu ieinteresētību, bērnu vecāki ar atsaucību un mazie bērni ar vēlmi iet, darboties un it visā piedalīties augsto novērtējumu nopelnīja, teju desmit gadus rosīgi atbalstot un iesaistoties visā «Nāc līdzās!» kustībā.
Ziemassvētki ir brīnumu un labo darbu laiks. Laiks, kad nedaudz apstāties, atskatīties, pateikties un samīļot. Bērni priekšnesumā izdzīvo Ziemassvētku gaidīšanas sajūtas, piparkūku cepšanu, eglītes rotāšanu, rotaļas un dāvanu saņemšanas prieku.

Koncertu Ziemasvētku laikā varēs vērot LTV1 kanālā.

Lai visiem sirdssilti un gaiši Ziemassvētki!

Nāc Līdzās komandas vārdā, pirmsskolas izglītības skolotāja Sigita Geca,
13.12.2021.