Ciemos pie uzņēmēja

Trešdien, 19. oktobrī, Valmieras Gaujas krasta 10.-12. klašu skolēni, Karjeras nedēļas ietvaros, devās ekskursijā “Ciemos pie uzņēmēja!”. Jaunieši apmeklēja Valmierā populāru ģimenes uzņēmumu “La Pizza Veloce”, kurā tikās ar uzņēmuma īpašniekiem.

Tiekoties ar uzņēmējiem,jaunieši ieguva vairāk informācijas par uzņēmējdarbību, klausījās veiksmīgu uzņēmēju pieredzes stāstu, uzzināja ,kā īpašnieki – uzņēmīga ģimene no Smiltenes,uzsāka savu uzņēmējdarbību, par dažādiem posmiem ceļā uz savu uzņēmumu, kā no idejas var nonākt līdz savam uzņēmumam un  kādas uzņēmējspējas nepieciešamas , lai īstenotu savas idejas dzīvē.

Uzņēmēji iedvesmoja jauniešus izzināt un attīstīt savas uzņēmējspējas, iedrošināja uzņemties atbildību, īstenojot savas idejas un vienkārši darboties!

Ekskursijas noslēgumā, skolēni individuāli  izvērtēja savas superspējas- personiskās dotības, īpašības, zināšanas, prasmes,kas nepieciešams, lai veiktu uzņēmējdarbību, lai apdomīgi izvēlētos tikai sev piemērotāko karjeru savā dzīvē pēc skolas pabeigšanas jebkurā dzīves jomā.

Vidusskolēni pozitīvi novērtēja šo pasākumu un ar patiesu interesi ieklausījās uzņēmēju pieredzes stāstos.

Paldies par sadarbību skolotājai un surdotulkam Līgai Lācei

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone