CEĻOJUMS UZ BIBLIOTĒKU

Šī nedēļa Valmieras Gaujas krasta vidusskolas attīstības centra pirmsskolas ‘’Zīļuku’’ grupas bērniem iesākās ar Valmieras Integrētās bibliotēkas apmeklējumu.

Mērķis bija doties un aplūkot grāmatu krājumus, kas slēpj sevī zināšanas, piedzīvojumus, radot prieku un pozitīvas emocijas. Tas ir stimuls bērniem iemācīties ātrāk lasīt, iepazīt grāmatu pasauli.

Bibliotekāre Līga iepazīstināja ar seno grāmatu, žurnālu arhīvu un dažādu žanru grāmatām, gan lieliem, gan maziem lasītājiem. Bērni apmeklēja datortelpu, kur var iegūt dažādu sev vajadzīgu informāciju.Prieku  sagādāja pasaku istaba, kurā bērni var izspēlēt teātrus. Minējām mīklas, skatījāmies brīnumkoferi, kurā bija noslēpušās bērnu grāmatas ar dažādām skaņām un uzdevumiem. Pa lielajiem bibliotēkas logiem vērojām Valmieru un Gauju no dažādiem skatpunktiem.

Pasākums bija jautrs un izdevies. Pēc pasākuma bērni apsolījās arī kopā ar vecākiem apmeklēt bibliotēku. Pēcpusdienā bērni ,iedvesmas sajūsmināti,  zīmēja grāmatu plauktus, ko aplūkojuši bibliotēkā.

Paldies jaukajām bibliotekārēm par stāstījumu, paldies jaukajam zelta rudenim, kuru izbaudījām atpakaļceļā uz dārziņu.

”Zīļuku” komanda