Aristotelis

Aristotelis

No 11. līdz 13. oktobrim  norisinājās jau par tradīciju kļuvusī Aristoteļa nedēļa. Nedēļas sākumā 10.klases skolniekiem tika dota iespēja iejusties tēlos, kurus izvēlējās 11. un 12. klases skolēni. Šī iejušanās izpaudās kā pārģērbšanās tēlam atbilstošā apģērbā.

Trešdien, 13. oktobrī  skolas internātā L. Paegles 20  desmitos apciemoja  pats Aristotelis, kuram bija jādod zvērests, ka apzinīgi pildīs vidusskolēna pienākumus.

11. un 12. klases skolēni cer, ka nu jau jaunos vidusskolēnus apmierināja viņu rīkotā Aristoteļa nedēļa, kaut gan paši apzinās, ka organizējot šo pasākumu, ir pieļautas dažas kļūdas, no kurām turpmāk varēs mācīties. Savukārt desmito klašu skolēni kopumā ir apmierināti ar Aristoteļa nedēļas pasākumiem.

Desmitie atzīst, ka šis pasākums vieno klasi, ir jautrs, kā arī var piedzīvot to, ko ikdienā nav iespējams, un saka paldies 11. un 12. klasei  par izdomu un aizraujošo nedēļu. Jā, un noteikti par garšīgo kūku  un silto piparmētru tēju pēc pārbaudījumiem un svinīgā zvēresta nodošanas.

Internāta skolotāja I.Mockus

14.10.2021.