Aristoteļa svētki

Kā jau katru gadu mūsu vidusskolai ir pievienojusies 10. klase. Mūsu skolas tradīcijas – nemainīgas. 14. oktobrī mūsu skolā tika svinēti Aristoteļa svētki. Katra klase no 5 – 12.klasei iepriekš izdomāja un uzdeva āķīgus vai atraktīvus uzdevumus. Tā kā situācija skolā un visā pasaulē ir citādāka, tad Aristoteļa svētki tika svinēti citādāk. 10. klases skolēni iepriekš apciemoja citu klašu skolēnus un skolotājas mācāmstundu laikā, kur izpildīja viņu sagatavotos uzdevumus ( ievērojot visus drošības noteikumus). Uzdevumu gaita tika filmēta un 14. oktibrī svinīgajā ceremonijā parādīta.

Pirmdienā, otrdienā un trešdienā 10.klases skolēniem bija jāierodas īpašos tērpos, uzdevumu viņi bija izpildījuši un katrai dienai sagādājuši noteiktos tērpus.

Svētku ceremonijā šogad piedalījās  tikai 12. un 10. klase (ievērojot visus drošības noteikumus). Svētku ceremoniju vadīja Madara Zēmele un Raivis Gončaruks. Raivis bija iejuties Aristoteļa tēlā. Svētku ceremonijas laikā 10. klase atrādīja savus uzdotos mājās darbus.

Pēc mājasdarbu  izpildes tika nolasīts un parakstīts Svinīgais Solījums.

12. klase par godu Aristoteļa svētkiem, uzcepa un uzdāvināja 10. klasei skaistu un gardu kūku.

Internāta skolotājas Kristiāna Stukāne
14.10.2020.