3X3 basketbola sacensības

22.novembra vakarā skola paliek neierasti klusa. Lielākā daļa skolēni dodas uz Pārgaujas Sākumskolas sporta zāli, kur  iniciatīvas ”Kontakts ”ietvaros  notiek Skolēnu domes organizētās basketbola sacensības”3×3”.

Sporta zālē pulcējas sacensību dalībnieki no basketbola pulciņa un līdzjutēju pulks. Sacensības notiek starp četrām  komandām. Lai noskaidrotu, kura ir stiprākā komanda, notika četras spēles. Komandu cīņa bija sīva. Basketbola pulciņa dalībnieki rādīja savas prasmes. Līdzjutēji uzmundrināja un atbalstīja sacensību dalībniekus. Pēc spraigām spēlēm tika saskaitīti iegūtie punkti un noskaidrots vietu sadalījums.

Ceturto vietu ieguva komanda” Kuldīga”-Anna Lūse, Endija Daniela Treiliņa, Katrīna Fjodorova. Trešajā vietā komanda “Lauvas ”-Ginta Glāzniece, Āris Jānis Mežiels, Emīls Jarmacāns, otro vietu izcīnīja komanda “Valmiera GLASS”-Anna Tukiša, Roberts Immurs ,Harijs Felkers. Sacensību uzvarētāji un  pirmā vieta komandai ‘’Zelta auss”-Jānis Liniņš, Reinis Brūvelis, Ģirts Jansons, Jānis Māris Incenbergs.

Gandarījums par iespēju pārbaudīt savas basketbola spēles iemaņas. Liels lepnums par kausiem un diplomiem.Pārsteigums un prieks par iespēju gūt zināšanas, vērojot profesionālas basketbola spēles Valmieras olimpiskajā centrā. Tāda iespēja būs katram sacensību dalībniekam, jo balvā tika izsniegts 2022./2023. gada abonements uz Valmiera Glass VIA spēlēm.

Paldies Markusam Ādleram par sacensību organizēšanu. Liels paldies basketbola trenerim Ojāram Melderim par darbu  un pacietību treniņos.

Internāta skolotāja Juta Krauja, foto Artūrs Ašmanis