Žetonvakars mūsu skolā

9. martā mūsu skolā aizritēja piektais Žetonvakars. Šogad, saņemot žetongredzenus, savu piederību skolai apliecināja četri jaunieši – Kristīne Bistrova, Ance Lapiņa, Agnija Leišavniece un Arnis Stirāns.
Svētku uzrunu teica skolas direktore Iveta Kļaviņa. Saņemot žetonu, klātesošie varēja dzirdēt, ko jaunieši domā par savu skolu un viens par otru. „Pavadītais laiks skolā saucams vārdā – mīļi”. Tā divpadsmitie saka par savu skolas laiku. Jauniešus sveica internāta skolotājas Pārsla Bebre un Dace Lediņa. Topošajiem absolventiem svētku noskaņu radīja Valmieras 5. vidusskolas skolnieces Justīnes Stilves izpildītās dziesmas un deju studijas „Dīva” dejas. Divpadsmitie pateicās vecākiem un skolotājiem. Savu sveicienu gaviļniekiem veltīja arī 11. klases skolēni. Pasākuma noslēgumā tika nodziedāta skolas himna „Pie Gaujas”.
2. daļā notika Žetonvakara izrāde „Trīs siventiņi un vilks”. Caur jokiem un asprātīgām epizodēm izrāde lika aizdomāties, kas ir svarīgāk – bezbēdīga dzīves baudīšana vai rūpes par nākotni. Vai varbūt vērts kopīgiem spēkiem meklēt līdzsvaru, lai dzīvē netrūktu ne prieka, ne drošības?
Paldies izrādes veidotājām Uldzei Strazdiņai un Līgai Grāpēnai! Paldies L.igai Lācei, Andrim Caunem, Vinetai Ragēvičiusai, Rudītei Ortlovai un Pārslai Bebrei par piedalīšanos izrādes tapšanā! Paldies skolotājai Dacei Lediņai par literāro tekstu izveidošanu informatīvajam materiālam!
Lai visiem mums liek padomāt izrādes atziņa: „Ir labi būt kopā, ir labi būt mājās!” Mājās, tas ir skolā, kur pavadīti daudzi gadi…
Direktora vietniece Ina Kursīte 09.03.2018.