Speciālo klašu matemātikas nedēļa „Matemātika ir visur…” no 18. līdz 23. martam

Šīs nedēļas mērķis – veicināt interesi par priekšmetu un izkliedēt mīti par to, ka matemātika ir garlaicīga un nesaprotama.

Visi 1 – 5. speciālo klašu skolēni katru dienu darbojās dažādās aktivitātēs. Pirmā diena – figūru diena. Skolēni veidoja zīmējumus no figūrām, mazākie skolēni darbojās ar lego, veidojot celtnes. Otrā diena – rūtiņspēļu diena. Veidoja zīmējumus pa rūtiņām. Trešā diena – ciparu diena. Izmantojot ģeometriskās figūras, tika izrotāts skaitlis, pēc skolēna izvēles. Ceturtā diena – spēļu diena. Spēlēja bingo, domino u.c. matemātiskās spēles gan galda, gan internetā pieejamās.

Ceturtdien, 21.martā 3/4f, 2f/3g, 3/7e, 1-2c/3c, 5/9f klašu skolēni pulcējās kopīgā pasākumā. Pirmā aktivitāte bija „Krāsošana” – izkrāsoja dotās figūras. Otrā aktivitāte „Griešana”- izgrieza figūras. Trešā aktivitāte „Figūra” – saliek izvēlēto figūru. Ceturtā aktivitāte „Sportiņš” – izvingrināja savus pirkstiņus.

Piektdien, 22.martā 1/3d, 4d, 2d klašu skolēni kopīgā pasākumā no ģeometriskām figūrām izveidoja savas klases ciparu, spēlēja domino un superbingo.

Paldies visiem bērniem un skolotājām par dalību matemātikas nedēļas aktivitātēs. Īpaši paldies skolotājām E. Garselei un L. Ivanovskai par pasākumu vadīšanu.

Speciālo klašu MK vadītāja I. Duģele
09.04.2019.