Pirmsskola iesaistās e-Twinning projektā!

Pašā Ziemassvētku priekšvakarā divas mūsu pirmsskolas grupas ir iesaistījušās interesantā starptautiskā projektā “Culture in a Box”. Projektā piedalās 17 skolas no dažādām valstīm – Turcija, Spānija, Itālija, Francija, Rumānija un mēs, Latvija.

Projektā paredzēts, ka bērni iepazīsies ar citu valstu kultūru un iepazīstinās citas valstis ar savu, piemēram, Ziemassvētku tradīcijām, jaunā gada sagaidīšanu, dabu, folkloru, savstarpēji apmainīsies ar fotogrāfijām, apsveikumiem un prezentācijām. Bet pats interesantākais būs pašās projekta noslēgumā – katra skola izlozēs vienu no partnerskolām, kurai sūtīt reālu dāvanu kasti! Un tieši tāpat arī mūsu bērni – projekta dalībnieki – saņems no kādas citas valsts pasta sūtījumu ar dažādiem pārsteigumiem.

Jau šobrīd projekta dalībnieki ļoti aktīvi sadarbojas savā starpā, filmē, fotografē, mācās kartē atrast partnerskolas, gaida Jaunā gada brīnumus un grib iemācīties un apgūt daudz jauna.

Mūsu PII grupas darbu projektā vada Inga Skrastiņa, vēl projektā piedalās Ilga Oļševska, Sarmīte Millere, Santa Dubkeviča, Anda Ābola, Gunta Dundure un direktores vietniece Iveta Dobelniece.