Pieredzes apmaiņa attīstības centriem

17.janvārī Rēzeknes pamatskola – attīstības centrs aicināja uz konferenci “Bez adatas nav skroderis” attīstības centru pārstāvjus no visas Latvijas, lai pedagogi mācītos un apgūtu jaunas zināšanas, kā arī dalītos pieredzē. Seminārā par aktualitātēm speciālajā izglītībā informēja RTA  Asociētā profesore, Dr.paed., Mg. paed., Mārīte Rozenfelde; par mācību materiālu izstrādi bērniem ar speciālām vajadzībām vai veselības traucējumiem uzstājās  Mg.spec. paed., Ezersalas speciālās pamatskolas d.v., RTA vieslektore , projekta Skola2030 grupas speciālajā pedagoģijā koordinatore Aija Tereško.

Daudz vērtīgu ideju guvām no kolēģiem: labās prakses piemēros dalījās  Rīgas 5. pamatskola – attīstības centrs, Koneses pamatskola – attīstības centrs, Rēzeknes pamatskola – attīstības centrs un arī mēs. Gaujas krasta vidusskolu pārstāvēja 6 metodiķes; psiholoģe Līga Bluķe iepazīstināja ar metodes “Persona Lelle” izmantošanu (pats lelle Ikars arī pārstāvēja skolu), bet direktores vietniece Daiga Ramata dalījās pieredzē par darbu ar vecāku atbalsta grupām.

Guvām jaunus kontaktus un iedvesmu darbam, kā arī mums būs gods un atbildība šādu konferenci attīstības centriem organizēt nākamajā mācību gadā.