Oktobra pārgājiens ar orientēšanos

Saulainajā 16.oktobra rītā projekta “7 soļu pārgājiens” ietvaros 5.-12.klašu skolēni, kuriem šajā nedēļā bija jāmācās klātienē, devās aizraujošā orientēšanās pārgājienā pa skaistām, pazīstamām Valmieras vietām. Uzdevums bija ļoti vienkāršs – klasei jāatrod visi norādītie punkti, katrā no tiem jāizveido “piramīda”, jānofotografējas un jāatsūta fotogrāfija sporta skolotājai. Uzdevumi nebija sarežģīti, taču nenācās viegli izdomāt katrā posmā atšķirīgu “piramīdu”. Tomēr, lai vai kā, visi, kas uzsāka pārgājiena maršrutu, to arī pabeidza. Malači!!! Pēc veiksmīga finiša visiem, protams, saldas jo saldas balvas…

Vislielākais paldies 10.un 12.klases skolēniem, kuri paši sagatavoja šo pārgājienu – izdomāja plānu,  izvēlējās objektus, paši devās uz visiem objektiem un nofotografējās tajos, izveidoja uzskatāmu, atraktīvu plakātu un sagatavoja karti katrai klasei, lai klasēm nebūtu iespēja pārgājiena laikā satikties (drošība jāievēro!) un paši arī gāja līdzi katrai klasei, lai atbalstītu. Paldies, Madara, Raivi, Mirdza, Elīza, Ralf, Kristofer, Kristiān, Beāte, Markus, Ingus!

Un vēl milzīgs paldies sporta skolotājai Ligitai par entuziasmu un iedrošinājumu!

Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts «Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai» (PuMPuRS)