Mūsu bērni gatavojas festivālam “Nāc līdzās!”

Valmieras Gaujas krasta vidusskolas-attīstības centra pirmsskolas un skolas bērni cītīgi gatavojas dalībai XXII Integratīvās mākslas festivālā “Nāc līdzās!”

Festivāls “Nāc līdzās Vidzemē!” notiks 21.martā plkst. 13.00 Valmieras Kultūras centrā.  Šā gada festivāla moto Es puķe Latvijas dārzā.

Mūsu skolas bērni – gan mazie, gan lielie jau vairākus gadus ar ļoti labiem rezultātiem piedalās festivālā, un arī šogad ar lielu atbildību un entuziasmu gatavojas dalībai tajā.

“Simboliski ikviens mēs esam kā puķe Latvijas košajā puķu dārzā. Un, manuprāt, cilvēki ar īpašām vajadzībām ir vieni no skaistākajām puķēm šai puķu kaleidoskopā, jo viņiem ir tik tīras, atvērtas un patiesas dvēseles!” saka Sarma Freiberga, kura šo festivālu organizē kopš tā pirmās dienas un ir pārliecināta, ka cilvēku ar īpašām vajadzībām talantiem jādod vieta uz lielajām skatuvēm.

Par godu Latvijas simtgadei, šogad dalībnieki savos priekšnesumos izmanto  tikai Latvijas autoru radītus darbus.  Festivālā piedalās dalībnieki no visas Latvijas.

Kā festivāla viesi uzstāsies Nāc līdzās! zelta laureāts Roberts Reingolds, Valmieras Kultūras centra mūsdienu deju grupa „Baltā” (vadītāja Linda Mīļā) un popgrupa „Notiņas” (vadītāja Aigita Guoģe-Lapiņa).

Apmeklēt reģionālos koncertus, pateicoties Kuldīgas, Valmieras, Daugavpils un Jelgavas kultūras centru un pašvaldību atbalstam, ir aicināts  ikviens, tie ir bez ieejas maksas.

Tāpat ir aicināti uz koncertu arī Valmieras skolu vecāko klašu skolēni, lai pēc tam piedalītos domrakstu konkursā  “Tilti, kas vieno, un sienas, kas šķir”. Vairāk par konkursu http://www.naclidzas.lv/jaunumi/izsludinam-domrakstu-konkursu-2018

Reģionālos koncertus skatīsies žūrijas komisijas, kas labākos priekšnesumus izvirzīs uz festivāla noslēguma Lielkoncertu Rīgā 5.aprīlī VEF Kultūras pilī.

Koncertus organizē Fonds Nāc līdzās! Tel. 29 238 333. Vairāk info: www.naclidzas.lv vai https://www.facebook.com/NacLidzas

19.03.2018.