#MēsParVeselību

Veselības veicināšana ir viens no mūsu skolas (tostarp pirmsskolas) darbības mērķiem. MĒS esam PAR: veselīgu uzturu, fiziskām aktivitātēm, iespēju saņemt psiholoģisku atbalstu, sadarbību ar vecākiem un nevalstiskajām organizācijām, rūpēm par bērnu un darbinieku veselību, skolēnu pašizpausmes iespējām!

Kopš 2018.gada Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centra pirmsskola ir iesaistījusies ESF, Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra īstenotajā projektā ,,Nacionālā veselību veicinošā skola”.

Īsu brīdi pirms jaunā mācību gada sākuma – 25. un 26. augustā notika kārtējais seminārs Nacionālā veselību veicinošo skolu tīkla (NVVST) koordinatoriem. Šoreiz mūsu iestādi pārstāvēja pirmsskolas izglītības skolotāja Gita Delviņa un pirmsskolas sporta skolotāja Kristīne Šomase. Seminārā tika pārrunātas aktuālas tēmas par bērnu un skolēnu emocionālo, garīgo, fizisko veselību un veselīgu dzīvesveidu. Kolēģi no citām Latvijas izglītības iestādēm prezentēja savus labās prakses piemērus. Dalībnieki tika iesaistīti spraigā praktiskā grupu darbā un tā prezentēšanā.

Esam smēlušās jaunas idejas un iedvesmu, kuru turpināsim pilnveidot mācību procesā un ikdienas sadzīvē. Lai visi veseli!

Gita Delviņa & Kristīne Šomase

infografika_veselibu_veicinosa_skola

Vairāk par Veselību veicinošu skolu tīklu lasi: https://www.spkc.gov.lv/lv/veselibu-veicinoso-skolu-tikls