12.klases absolventam Arnim Stirānam Latvijas Simtgades stipendija

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mūsu skolas 12.klases absolvents Arnis Stirāns saņem Latvijas Simtgades stipendiju. Lepojamies!

Finanšu ministrija izlaidumu laikā īsteno līdz šim nozīmīgākā Latvijas nacionālās momentloterijas projekta Simtgades loterija tālejošo mērķi – atbalsta programmas stipendiju izmaksu spožākajiem vidējās izglītības iestāžu absolventiem visā Latvijā.

Simtgades loterijas vērienīgā stipendiju atbalsta programma paredz, ka, sākot no 2018. gada, atbalsta stipendiju 500 eiro apmērā saņems katras Latvijas vidējās izglītības iestādes labākais absolvents visu izlaiduma klašu vidū. Atbalsts talanta pilnveidošanai tiek piešķirts par mācību sasniegumiem, aktīvu sabiedrisko darbu, iesaistīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā un sporta aktivitātēs, kā arī par ieguldījumu izglītības iestādes attīstībā.

Mūsu skolas 12.klases absolvents Arnis Stirāns Latvijas Simtgades stipendiju saņēma par sasniegumiem sportā un aktīvu sabiedrisko darbu. Lepojamies!

Dana Reizniece-Ozola, finanšu ministre:

“Ar Simtgades loteriju aizsākta jauna tradīcija Latvijas momentloteriju vēsturē – veidot stipendiju atbalsta programmu Latvijas skolēniem. Esmu gandarīta, ka iedzīvotāji atbalsta šo iniciatīvu un veicina ieguldījumu sociāli aktīvo un talantīgo jauniešu attīstībā. Ceru, šī būs laba ceļamaize šiem izcilniekiem jaunu zināšanu apguvei un tālākiem sasniegumiem. Kā arī ceru, ka šī stipendijas iespēja kalpos kā papildu motivācija nākamajiem absolventiem ar jaunu degsmi sasniegt arvien labākus rezultātus mācībās un ārpusskolas nodarbībās.”

Maija Kubli, “Latvijas Loto” valdes priekšsēdētāja:

“Simtgades loterija mums ir patiesi unikāls produkts, kas priecē ar cēlu un tālejošu mērķi kā izglītībā, tā kultūrā. Šī stipendija lieliski papildina Latvijas Loto Labo mērķu programmu. Esmu gandarīta, ka pienācis laiks nodot šo labo darbu augļus skolēnu – izcilnieku – rokās. Protams, es saku lielu paldies Latvijas iedzīvotājiem, kuri iemīļojuši Simtgades loteriju un ļauj šādām skaistām idejām tapt par realitāti. Labas lietas patiesi notiek un, atbalstot talantīgus jauniešus, mēs gādāsim par to, lai arī nākotnē labās lietas mūs priecē arvien biežāk!”

Atbalsts izcilniekiem iespējams, pateicoties Latvijas iedzīvotājiem, kuri piedalījušies Latvijas Loto organizētajā Simtgades loterijā, pērkot biļetes tirdzniecības vietās un piedaloties loterijā vietnē www.latloto.lv.

Skolas direktore Iveta Kļaviņa

27.06.2018.