Lepnums par paveikto!

Mūsu klase no 2018.gada janvāra līdz aprīlim piedalījās Zemkopības ministrijas konkursā „Mūsu mazais pārgājiens 2018”. Konkursa moto – Mežs un enerģija!

Lai piedalītos konkursā, bija jāveic literatūras un informācijas avotu izpēte par koka pārtapšanu enerģijā Latvijā un pasaulē galaproduktu veidolā. Tāpat jādodas izpētes pārgājienā vai ekskursijā un jāsagatavo radošs izpētes darbs – pārgājiena vai ekskursijas apraksts brīvā stāstījumā, esejas vai citā literārā formā par interesantiem novērojumiem un atklājumiem, papildinot aprakstu ar stāstnieku liecībām un vizuālo informāciju (zīmējumiem, kartēm, fotoattēliem u.c.). Mēs veicām izpēti par koka pārtapšanu enerģijā. Mūsu tēma “Koks no sēklas līdz siltumam katrā mājā”.
Konkursa komisija noteica uzvarētājus, kuru vietu secība tika paziņota apbalvošanas pasākuma laikā.

Uzvarētāji 1.-4. klašu grupā:

Talsu pamatskolas 1. klase
Strautiņu pamatskolas 2. klase
Valdemārpils vidusskolas 2. klase
Valmieras Gaujas krasta vidusskolas-attīstības centra 2. klase

1.-3. vietas ieguvēji tika aicināti uz noslēguma pasākumu šī gada 25. maijā Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē, kur norisinājās arī *Meža dienu 2018 *pasākums *Ar mežu sirdī*.
Mēs ieguvām 2.vietu! Balvā transporta pakalpojumi par 450 eiro!

Konkursa komisija pateicas visiem konkursa dalībniekiem par dalību konkursā un skolotājiem par profesionālu un radošu darbu.

Paldies visiem skolēnu vecākiem par aktīvu dalību pētījumā un materiālu apkopošanā!

2.klases skolotāja T.Lūkina
29.05.2018.