Latvijas dzimšanas diena Cēsu muzejā

Skolas soma

Šā gada 21.novembrī 3. un 4. klašu skolēni devās uz Cēsīm, lai apmeklētu nodarbību Cēsu vēstures un mākslas muzejā. Šo iespēju skolēniem nodrošināja iniciatīva „Latvijas skolas soma”.

Nodarbība bija ļoti vērtīga un izglītojoša. Tā nostiprināja skolēnu esošās zināšanas un paplašināja skolēnu zināšanas par Latvijas vēsturi. Izglītojamie klātienē iepazinās ar Latvijas vēsturisko materiālu, fotogrāfijām, aplūkoja Latvijas pirmo karogu. Skolēni praktiski darbojās – katrs pateica savu novēlējumu Latvijai, kopīgi izgatavoja svētku karodziņu virteni. Nodarbības noslēgumā Cēsu pilsētas apskate no muzeja skatu torņa.

Nodarbība patika visiem skolēniem. Uz jautājumu „Kas vairāk piesaistīja jūsu uzmanību?”, skolēni minēja Latvijas karogu, fotogrāfijas, Cēsu pilsētas panorāmu no muzeja skatu torņa. Skolēni izrādīja interesi, uzmanīgi klausījās, atbildēja uz jautājumiem, uzdeva jautājumus nodarbības vadītājai, praktiski darbojās un izrādīja prieku par galarezultātu. Uz jautājumu „Vai jums izdevās uzzināt ko jaunu?”, skolēnu pārliecinoša atbilde bija „Jā”. Skolēni labprāt atkārtoti apmeklētu Cēsu muzeju.

Vairāk bilžu no pasākuma skatīt galerijā.

4. klases internāta skolotāja Juta Krauja
23.11.2018.