Jauns izglītojošs TV kanāls ‘’Tava klase’’

Sveicināti, skolēni un vecāki!

Aicinām televīzijas kanālos “ReTV’’ un ‘’Sportacentrs.com TV’’ skatīties jauno izglītojošo TV kanālu “Tava klase”, kur pārraidīs mācību stundas no 6.aprīļa – 1. līdz 6.klašu skolēniem, bet no 14.aprīļa – arī 9.un 12.klašu skolēniem.

No piektdienas, 3.aprīļa, vietnē www.tavaklase.lv būs pieejams stundu saraksts, bet no 6.aprīļa – arī stundu ieraksti.

Attālinātais mācību process bez tiešsaistes nodarbībām un klātbūtnes efekta, ir apgrūtinošs tieši jaunākā vecuma skolēniem.  Tādēļ sākot ar 9.aprīli  vietnē www.tavaklase.lv būs pieejama programma (mācību priekšmetu saraksts), sasniedzamais rezultāts un ieteicamā atgriezeniskā saite.

Mācību programmas veidos 20 minūšu gari audiovizuāli materiāli, kuros pedagogi no dažādām Latvijas skolām mācību priekšmetus pasniegs interesantā un skolēnus uzrunājošā veidā. Mācību saturs tiek veidots tā, lai mazo klašu skolēni pēc katra priekšmeta var paspēt izpildīt kādu uzdevumu un pārorientēties uz nākamo mācību priekšmetu.

Lai uzzinātu vairāk par jauno TV kanālu ‘’Tava klase’’, skatieties 2.aprīļa preses brīfinga ierakstu te: https://www.youtube.com/watch?v=GrvHwkjGQCY.

Plašāka informācija par projektu te: https://izm.gov.lv/lv/aktualitates/4006-izm-izveido-izglitojosu-tv-kanalu-tava-klase.

Lai interesantas un aizraujošas mācības!

Skolas administrācija, 02.04.2020.