Deju grupa “Mazās Bitītes” – Nāc līdzās! ZELTA Laureāts

Deju grupa “Mazās Bitītes” Integratīvās mākslas festivālā “Nāc līdzās!” ieguva ZELTA Laureāta titulu!
Integratīvā mākslas festivāla “Nāc līdzās!” Lielkoncerts šogad notika neierastā laikā – rudenī. Koncertu gaidījām ar lielu satraukumu, jo lielākā daļa bērnu, kuri uzstājās reģionālajā atlasē marta sākumā un ieguva tiesības uzstāties Lielkoncertā, ir absolvējuši mūsu pirmsskolas izglītības iestādi un uzsākuši skolas gaitas. Septembra sākumā uzsākām mēģinājumus ar jauniem bērniem, un jau 20. septembrī bērni pirmo reizi kāpa uz lielās skatuves VEF kultūras pilī. Bērniem tas bija liels piedzīvojums un patstāvības treniņš.
Piecus gadus pēc kārtas bijām ieguvuši “Nāc līdzās!” Laureāta titulu. Titulu iegūst piedaloties reģionālajā atlasē, kur labākos priekšnesumus katrā no reģioniem izvirza dalībai Rīgas Lielkoncertā. Savukārt Lielkoncertā 12 labākie priekšnesumi no visas Latvijas iegūst tiesības piedalīties labdarības koncertā “Nāc Līdzās! Ziemassvētkos”, ko filmē un rāda LTV1.
Šogad žūrijas komisijā piedalījās komponists Jānis Strazds, LNO soliste Laura Teivāne, režisors Valdis Pavlovskis, Fonda Nāc līdzās! valdes locekle Marta Bieriņa un Fonda Nāc līdzās! valdes priekšsēdētāja Sarma Freiberga. Žūrija atzina 5 gadu garumā ieguldīto darbu un novērtēja deju grupas “Mazās Bitītes” priekšnesumus, piešķirot “Nāc līdzās!”  ZELTA Laureāta titulu un īpaši uzsverot skolotāju lielo ieguldījumu bērnu sagatavošanā un priekšnesumu tapšanā.
Sakām PALDIES visiem mūsu atbalstītājiem, kolēģiem, vecākiem, ģimenēm un visiem, kuri vēlēja mums veiksmi!
Tiksimies 11.decembrī koncertzālē “Latvija” Ventspilī.
Santa Dubkeviča, Anda Ābola, Sigita Geca