Bērnudārzā viesojas Lauvu kluba “Valmiera” pārstāvji

Ceturtdien, 28.decembrī, Valmieras speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē “Bitīte” viesojās bērnudārza “krustvecāki” – Lauvu kluba “Valmiera” pārstāvji. Skaistu Ziemassvētku koncertu, pateicoties par palīdzību, “krustvecākiem” dāvināja “Bitītes” kolektīvs.

Klubs ik gadu dāvina brilles bērnudārza bērniem, kuriem tās ir nepieciešamas, kā arī sniedz cita veida palīdzību, tādējādi atvieglojot bērnu ikdienu un palīdzot pilnvērtīgi baudīt rotaļāšanos un jaunu prasmju apgūšanu.    

Bērnudārzam “Bitīte” sadarbība ar Lauvu klubu “Valmiera” ir jau 15 gadus. Uzņemoties rūpes par bērniem ar redzes traucējumiem, klubs dāvina arī nepieciešamos materiālus un tehniku redzes traucējumu diagnostikai un novēršanai. Jau tradicionāli gada nogalē notiek bērnudārza bērnu un pedagogu tikšanās ar saviem “krustvecākiem”, iepriecinot kluba pārstāvjus un sevi ar pateicības koncertu, kā arī saņemot kluba pārstāvju sarūpētas Ziemassvētku dāvanas un saldumus.

Lauvu klubs “Valmiera” ir starptautiskās Lauvu kustības biedri. Tā ir labdarības organizācija, kas pasaulē atpazīstama ar palīdzību cilvēkiem ar redzes traucējumiem, kā arī ar darbību jaunatnes programmās. Lauvu klubs “Valmiera” darbojas kopš 2000.gada.