Biedrība Lauvu klubs “Valmiera” viesojas pirmsskolā

Pērnā gada nogalē, skaistā decembra rītā Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pirmsskolā tika sagaidīti mīļi ciemiņi – “krustvecāki” no biedrības Lauvu klubs “Valmiera”. “Lauvām” un bērniem ar redzes traucējumiem šī tikšanās pirms Ziemassvētkiem ir ikgadēja un abpusēji ļoti gaidīta tradīcija.

Mazie uzbūra īstu Pintiķu ciemu ar maz-mazītiņiem Pintiķiem, Ledainīšiem un zaķiem, kā arī pikojās un apdziedāja skaisto eglīti.

Savukārt viesi ieradās ar ļoti īpašu un noderīgu dāvanu – redzes diagnostikas instrumentu “Oftalmoskops”. Ar tā palīdzību speciālists varēs pilnvērtīgi apskatīt bērna acs iekšpusi, tā savlaicīgi un precīzi nosakot, kādu atbalstu vislabāk bērnam sniegt, lai veicinātu bērna redzes attīstību.  Tāpat viesi katru bērniņu iepriecināja ar mīļu un jauku Ziemassvētku rotājumu – putniņu, kas nu nosēdies uz eglītes katra bērniņa mājās. Un vēl turklāt, viesi bērnus cienāja ar gardiem svētku kēksiem. Mmm… cik gardi!

Pieaugušie  priecēja mūs ar skanīgu dziedājumu, nodziedot seno un mīļo Ziemassvētku dziesmiņu “Reiz mežā dzima eglīte”, un bērni viņus izdancināja jautrā rotaļā… Un tad kopā fotografēšanās prieks…

Bērni viesiem uzdāvināja veselīgas un gardas dāvanas – “ķirbučus” (ķirbju sukādes) un ķirbju suliņu, kas pagatavotas no mūsu pašu dārziņa teritorijā bērnu audzēta ķirbja.  Tas našķos pārtapa draudzīgā sadarbībā ar Valmieras tehnikumu.

Dāvājot citiem prieku, pats es laimīgs tieku..!

Liels un sirsnīgs PALDIES biedrībai Lauvu klubs “Valmiera” par jauko un ilggadējo sadarbību un atbalstu! PALDIES par kopā būšanu svētkos un ikdienā!!

Bērnu un darbinieku vārdā
Skolas direktore Iveta Kļaviņa