Nāc līdzās Ziemassvētkos!

Muzikāls uzvedums "Nāc Līdzās Ziemassvētkos!" Latvijas Nacionālā teātrī Rīgā 2018. gada 2. decembrī.

Jau ceturto gadu Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pirmsskolas deju grupa “Mazās bitītes” piedalās fonda “Nāc līdzās” Ziemassvētku labdarības pasākumā. Arī šogad 2.decembrī  piedalījāmies dziesmu stāstā “Nāc līdzās Ziemassvētkos!”, kas norisinājās Latvijas Nacionālajā teātrī.

No septembra cītīgi un atbildīgi ik dienu tika gatavots priekšnesums un šūdināti grezni tērpi, līdz izveidojās mīlestības pilns priekšnesums. Tas, kā vienmēr, priecēja daudzu skatītāju sirdis.

Liels PALDIES skolotājām un citiem darbiniekiem, bērniem un vecākiem par LIELO DARBU, kas tika ieguldīts priekšnesuma tapšanā, par pacietību, lai viss notiktu skaisti, raiti un dinamiski, par radošumu tērpiem un to kvalitāti, par jaudīgu enerģiju un spēku, par smaidiem un reizē lielu atbildību, par spēju parūpēties vienam par otru kā īstā ģimenē, par mīlošām sirdīm, par rūpēm, par to, ka mēs kopā varējām būt daļa no veselas izrādes uz Latvijas Nacionālā teātra skatuves. Paldies, ka palīdzējāt bērniem uzmirdzēt uz skatuves!
Paldies, ka esat līdzās, ka iedvesmojat, ka zināt un mācāt, ka šķēršļi dara mūs stiprākus, viedākus, mīlošākus un pateicīgākus!
Paldies, ka mēs no jums katra mācāmies ko nozīmē ziedoties mīlestībā!
 
Un vēl:
Izrādi varēs redzēt TV ekrānos 25. decembrī, LTV1, pl.18.20;
Noklausīties izrādi, intervijas – 26. decembrī, Latvijas Radio 1 kanālā, pl. 15.00.
 
Lai skaists, mīlošs un gaišs ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Muzikāls uzvedums “Nāc Līdzās Ziemassvētkos!” Latvijas Nacionālā teātrī Rīgā 2018. gada 2. decembrī.